HALOVÉ MČR MLADŠÍCH ŽÁKU

Ve dnech 7. – 10.2.2015 se konalo v hale ČLTK Bižuterie Jablonec n.N.  premierové Halové mistrovství  ČR  mladších žáků.  32 nejlepších chlapců,  kteří se kvalifikovali na základě celostátního žebříčků a nominací z oblastních přeborů,  bojovalo o titul,  sadu medailí a překrásné poháry.  Organizátoři připravili v klubu pro hráče příjemné prostředí ,  vedení města  Jablonec n.-N.  pak věnovalo každému hráči drobný dárek. Domácí klub reprezentovali  ve dvouhře Kryštof Kameník , který se probojoval do 2.kola a ve čtyřhře pak dvojice Kryštof Kameník a Vojtěch Popelka, která prohrála v prvním kole s vítězi  MČR Jurajdou a Siniakovem. . V turnaji  , který ovládli favorité – reprezentanti ČR do 12 let, kraloval Adam Jurajda ( Prostějov ), jenž ve finále porazil Daniela Siniakova ( Sparta ) 6162 a společně pak zvítězili ve čtyřhře nad  párem Šimon Mališ – Michal Kračman 75 61.